כיצד לבחור קייטרינג כשר

קשה להתווכח עם העובדה שלמרבית האירועים תוזמן אוכלוסיה שומרת מצוות. על מנת לרצות את כולם ולא ליצור אי נעימויות באירוע חשוב, רובנו נעדיף לשכור את שירותיו של קייטרינג כשר.
 
קייטרינג כשר יבוא לידי ביטוי בכך:

  • לא יעבוד בשבתות וחגים, וכמו כן יפסיק את פעולתו 3 שעות לפני כניסת שבת.
  • לא יגיש מאכלים חלביים ובשריים באותו הזמן.
  • לא יגיש מאכלים לא כשרים כגון מאכלי ים.
  • יחזיק בתעודת כשרות בתוקף ובאישור הרבנות.

סוגי כשרות
 
קייטרינג כשר רגיל – קייטרינג המחזיק בתעודת כשרות המאושרת ע"י רב או מועצה מסוימת. קייטרינג זה ישמור ויעקוב אחרי כל חוקי ההלכה אך לא יחמיר איפה שזרמים מצומצמים עלולים להחמיר. כשרות זו הינה הכשרות הסטנדרטית הקיימת ברוב המסעדות הכשרות, קייטרינג לחתונה ממוצע יחזיק בתעודת כשרות רגילה ניתן למצוא גם לא מעט חברות קייטרינג גורמה המחזיקות בתעודת כשרות זו.
 
קייטרינג כשר למהדרין -המשמעות של כשרות למהדרין היא שישנה השגחה מלאה מטעם הרבנות משלבי האריזה עד שלבי הכנת המזון והגשתו. בנוסף המשגיחים יבדקו את המטבח בו יוכן האוכל מכל היבטיו.כשרות זו נחשבת ברמה גבוהה יותר מכשרות רגילה.   
 
קייטרינג גלאט כשר הוא קייטרינג בעל רמת הכשרות המחמירה ביותר. אוכל כשר גלאט יעמוד בכל הקריטריונים ההלכתיים ואף החמורים, ותחת ההקפדה לפרטים הקטנים ביותר. לעיניים חרדיות קייטרינג גלאט כשר יחשב קייטרינג גורמה וזאת מפני שדרך השחיטה בה חלקה וכל מוצרי המזון נבדקים אינספור פעמים בהקשרים של היגיינה ואיכות. 

עלויות
 
מאחר ומרבית עסקי הקייטרינג מחזיקים בתעודת כשרות רגילה המחירים נעים בין 100 -350 ₪ לראש.
 
בקייטרינג זול- סגנון האוכל יהיה בדרך כלל חומוס וסלט חצילים לפתיחה ופרגיות או דג לעיקרית.
 
בקייטרינג גורמה- לפתיחה אפשר לדוגמא לקבל סושי ומגוון רחב של מאכלים אקזוטיים, ולעיקרית סטייק קצבים, דג סלמון ושאר מנות יוקרתיות לבחירה.   

קייטרינג גלאט כשר וכשר למהדרין יכולים להיות יקרים יותר אך כמובן שזה תלוי חברת הקייטרינג והתפריט: המחירים ינועו בין 120-300 ₪ לראש.
 
אפשר למצוא חברות קייטרינג לחתונה או לכל אירוע אחר בכל טווח המחירים ובכל צבעי הקשת, מומלץ בחום לפני סגירת הקייטרינג לערוך מפגש טעימות ובכך למנוע אי הבנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *