דף הבית הראשי של הובר הייטס
הקדמה
חוק הסיעוד מיון עובדים
שאלות ותשובות
צור קשר

הספקת עובדים זרים בסיעוד תאגיד מאושר ומוביל בתחום העובדים הזרים, ביטוח רפואי לעובדים זרים,שירותי מטפלים ומטפלות לנזקקים ומטופלים פיזים ומנטלים, שירות 7 ימים בשבוע 24 שעות ביום-אנחנו מתמחים בהשמת עוזרות בית, מטפלות לילדים, מנהלות משק בית, סייעות לנכים וקשישים ובהשמת אופר עם/ללא מגורים.

חברתנו ממיינת  עובדים על-פי צרכים ודרישות ייחודיות של המטופל והמטפל, תוך הבנה כי שביעות הרצון של הצדדים - משפחה ומטופל מצד אחד ושל המטפל, מטפלת מאידך - היא הדרך היחידה להצלחת ההשמה לטווח ארוך.
כאשר ההתיחסות הינה מול עובדים זרים - הרי השירות ניתן על-ידי עובדים מנוסים של חברתנו בדרך ארץ, אדיבות, מקצוענות וסבלנות.
כמו כן אנו מסייעים לבני המשפחה בנושאים נוספים כגון הסדרת הניירת הנדרשת בשלבים השונים, הסדרת ביטוח רפואי לעובד הזר, ביטוח לאומי לכל סוגי העובדים וייעוץ בהסדרת ההיתרים המתאימים מהרשויות השונות - בליוי אישי לאורך כל הדרך.

השיטה של חבר מביא חבר היא הדרך השיווקית המנחה אותנו ובמשך השנים התווספו למאגר הלקוחות שלנו אלפי לקוחות מרוצים,משפחות, עוזרות בית ומטפלות, "החיסכון" שלנו בפרסום במדיה השונה מושקע בפרסום לעובדים ובהאדרת המקצוענות שלנו,סינון של עובדים וגם לקוחות על מנת לשאוף לביצוע מיקצועי ואפקטיבי.

אנו נותנים חוות דעת של "עד מומחה" - בכתב ובמקרה הצורך גם מופיעים בבית משפט לשם מתן עדות "עד מומחה" בנוגע לעלויות הכרוכות בסיעוד, טיפול ומשק בית - במשפטי נזיקין .
 
אתרים מומלצים