נדל"ן | Segway P.T | המרכז לבוררות | קייטרינג ומזון  | מי אנחנו |  צור קשר
       אינדקס | דף הבית | כניסה לצ'אט   | פתרונות עסקיים | רישום סימני מסחר

 

 

עצמאות כלכלית
 

שלום שמי אדם הובר ואני הבעלים של הובר הייטס ישראל וכן היוזם והמבצע 

"תכנית שותפים" הייטק'ית ייחודית המכונה

מיתוג שיתופי כל הזכויות שמורות  

התוכנית שמאפשרת לכל אחד מכם להגיע לעסק עצמאי משלכם ולעצמאות כלכלית.

לפני שאתחיל להסביר את  הרעיון עצמו ,אני רוצה לספר לכם קצת על עצמי :

 שמי אדם הובר ואני בן 30 +:) ,נולדתי בישראל וגדלתי במשפחה רגילה לחלוטין........    רק אני יצאתי כזה צוחק.

בשנת 2000 ק יבלתי סמיכת חכמים ב"פילוסופיה יהודית וקבלה" מפרופסור הרב שלמה נחמיה פיאזמנטה ז"ל, אני בוגר קורס מסעדנים הראשון בארץ שהתחיל  בבית הספר הגבוה למלונאות תדמור,שף ויועץ גסטרונומי וכן מחזיק ברישיון כ"מתווך-ברוקר".  זה במקביל לפעילויות המגוונות שבהם אני עוסק היום

עברתי את המתווה הרגיל, לימודים צבא לימודים ועבודה עד גיל 28 עבדתי און אנד אוף כשכיר ועצמאי עד שחוויתי מהפך בחיי ששינה לגמרי את התייחסותי לדרך החיים שלפיה נהגתי עד אז

מגיל 30 אני חיי כ"פנסיונר" ומיישם את הפילוסופיה השיווקית שרכשתי במהלך חיי.

אני עוסק בייעוץ וכן מפעיל מספר נותני שירותים כפי שתוכלו לראות ב אינדקס שלי, זאת מתוך רצון אמיתי לתרום לחברה את הידע שלי בתחום הרוחני והעסקי.

בתחום המזון אני התחלתי לפרסם מתכונים כתובים במדיה שנקראה אז "הטלטקס" של הטלוויזיה הלימודית ,בנוסף באמצע שנות ה90 התחלתי לשווק נדל"ן באינטרנט  ותוך כדי התגבש הצורך והמפתח ל-מוצר הייט'קי  ייחודי שנקרא בשם  מיתוג שיתופי כל הזכויות שמורות  

הפילוסופיה השיווקית שמנחה אותי מתבססת על תהליך ארוך של למידה של שלושת הדתות העיקריות - היהדות,הנצרות והאיסלם והיא משקפת תהליך  פנימי  שחוויתי במהלך ה18 שנה האחרונות  ככל שחלפו השנים השכלתי למצוא את שביל-הזהב  שמאפשר לי היום את רמת החיים בה אני חיי היום בדרך שלא  פוגמת במידותיי.

הצלחתי להגיע למקום שטוב לי בו, עשיתי את השינוי שהייה נחוץ עבורי .אני מאמין באלוהים ובהשגחה פרטית ושלם עם האמונה שלי במקביל להתפתחות האישית והרוחנית שלי התחלתי ליזום כל מיני עסקים על מנת לאפשר לכל אחד מהאנשים מסביבי להנות ולפתח עסק מכובד ומכניס ע"י  יצירת חלון הזדמנויות מפתה שעצם ההצלחה שלו מזכה גם אותי בתגמול , על מנת לייעל את היזמות העסקית ולקבוע מטרה, היה לי צורך להציב לעצמי מטרה, הייתי חייב לבדוק את היכולות ווהאמיתות של הייזמות העסקית  ... המושג " :הכל בראש"  -   הוא הפיתרון להצלחה,    בכל שאבחר!      אך בשעה שבחרתי  "לעשות"  מצאתי את עצמי מתמודד מול רבים מחברי הקרובים  והממשפחה שהביעו ספקות לגבי היזמות הייחודית אותה הקמתי, ולמרות זאת המשכתי  לדבוקבאמונה שלי   בעקרונות ובמטרה ללא לאות ובהתמדה .   

היום שלי מתחיל בשעות הבוקר המוקדמות ונמשך עד שעות הלילה הקטנות ,כל האנרגיות שבי מנותבות ומנוצלות לעזרה לזולת ובנתינה ,אך גם בפיתוח הרעיון ומיצוב המותג.  . . . . . . ואני מצליח !

תחושה של  "הצלחה" היא תחושה מספקת ומעצימה, היום בעזרת "חברים שלי" אני פועל על מנת לעזור לאנשים נוספים להגיע לאותו חלום שאני עצמי הגשמתי והוא לעשות את מה שאני אוהב באמת, ע"י רגיעה רוחנית ויצור עצמי של מקור הכנסה "יש מאין" במינימום זמן ובהשקעה מזערית רק האמונה החזקה שלי במטרה מקנה לי את הכוח להמשיך.

אני מציע לכם שותפות על בסיס 80% לכם ו 20% מכל הכנסה שתקבל – 10% עבורי ו 10% תתרום לאיזה גורם שתרצה לבחירתך.

שותפות ממה?  מכל עסק שיוקם, בכל תחום שתבחרו.

איך מיישמים את הרעיון של השיווק  הויראלי וכיצד?

אם הגעתם עד כאן אני מניח שכבר עוררתי בכם עניין אני מאמין שכל אחד מכם כבר חשב פעם ואפילו ניסה לחקור ולחפש תשובות על דרכים נוספות איך להגדיל את ההכנסה וכיצד לשפר את איכות החיים שלו.  

לי יש לי תשובה עבורכם:

לאחר שהשקעתי זמן רב בלימוד:  שאלתי, קראתי ורכשתי ידע, נחשפתי לשיטות שיווק רבות ואנשים שמיישמים תכניות שותפים כאן בארץ כמו אסף,הדס,אשר , עמי ועוד... נוכחתי שהרבה מהם מציגים ישום בפועל של "שיווק רישתי" ( - בחלק מהמדינות אופן זה של שיווק הוא מחוץ לחוק) הרבה אנשים שעוסקים היום בתכנית שותפים הגיעו משם.

חקרתי את הנושא הזה לעומקו  המקנה: היחידים שממש נהנים מהשיטה הזו של "שיווק רשתי" הם הבעלים והסוכנים  הראשונים שמצטרפים לחגיגה. .

לאחר התייעצויות רבות ותשאול של אנשים אחרים מסביבי ,בחרתי לקדם שיטת שיווק קדומה יותר,  בטוחה ואמינה שנקראת "שיווק ויראלי", שיטת שיווק זו יחד עם פיתוח עצמאי של  "מוצר" היי טקי יחודי שנקרא   מיתוג שיתופי כל הזכויות שמורות    איפשרו לי פריצה והצלחה.

ומה טוב יותר כשהמוצר לא עולה כסף בכלל.!!!....ואני עובד בשביל עצמי...

ככל שהתעמקתי בנושא הבנתי שהשיטה והמוצר מאפשרת לי להתפתח מבחינה אישית ומקצועית ולעבור תהליך העצמה שיכול להיות מיושם אצל כל אדם ולא רק אצלי.  גיליתי  דרכים למתג את עצמי באופן ייחודי ולהגדיל את מקורות ההכנסה שלי, כל זאת מבלי לבזבז כסף כמעט בכלל.

עכשיו  כשאני כבר יודע איך ומה לעשות, הרבה יותר קל ,הרבה יותר כיף וכמובן יותר מתגמל , היפה בשיטה שהיא מתאימה לכל אחד מאיתנו,היא זולה מאוד ליישום, קלה ופשוטה ,משלבת המון נתינה ואהבה" אבל הכי הכי חשוב עבורכם - ניתנת ללמידה.

 

תשאלו את עצמכם:

·         "האם אתם רוצים להצליח ?"

·         לאן אתם רוצים להגיע מבחינה כלכלית  ואישית?

·         רוצים להגשים חלום?

אם אתם מוכנים להשקיע זמן, ללמוד ולהיחשף לדרך שיווק ייחודית?

אני, את הידע שלמדתי וצברתי, מוכן להעביר בחינם הלאה. אני מלמד ועוזר  לאחרים למתג את עצמם דרך האינטרנט, לעבוד בדרך חדשנית ופורצת דרך, לעשות שיווק ויראלי נכון וחכם  ולייצר הכנסה נוספת  והכל  דרך המוצר הייחודי שאותו פיתחתי .

אני רוצה שגם את/ה תהי/ה חבר שלי... אם יש לך גישה חיובית?

אם את/ה ישר/ה והגונ/ה? ויש לך סקרנות ורצון להתמקצע, להתמקד וליישם?

  אם כזה  את/ה - אני יהיה לך חבר אמיתי.

איך עושים מזה כסף? 

זאת בעצם השאלה העיקרית! שאלת השאלות:)

איך מתחילים? מתי מתחילים ומה עושים?

תחילה אני ממליץ לכולכם לחשוב על מה שכתבתי כאן ,לקרוא שוב את  תוכן הדברים ,אחרי זה, אני מציע לכם לקרוא שוב את מה שקראתם.

ואחרי זה....עוד פעם ושוב פעם...עד שתבינו ותאמינו שהזדמן בפניכם פוטנציאל ענק והזדמנות עסקית מיוחדת שדרכה תוכלו "להגשים את חלומכם"

היכנסו עכשיו  למרכז הדואר שלנו  שילחו מייל עם הפרטים שלכם  על מנת שאצרף אתכם לרשימת החברים שלי,ואוכל לעדכן אתכם כיצד להרשם לאתר בנתיים - תוכלו להתחיל ולקבל בחינם: סרטוני וידאו קצרצרים,מאמרים, טיפים, רעיונות, עצות, הדרכות ,הסברים על כלים ויכולות מתקדמות שידריכו אתכם כיצד ליישם בפועל את ההצלחה  שעומדת אצלכם בדלת.

מיתוג שיתופי כל הזכויות שמורות   באמצעות תכנית שותפים, דרך שיווק ויראלי ברשת וברחוב  -  כי ההצלחה שלך ,היא התגמול שלנו  למה אתה מחכה -  צור קשר  וכבר בקרוב אני אזמין אותך ל - "מסיבת שלום"..  אז נתראה בקרוב