קבוצת ברוך  

Baruch Investment Group
קבוצת ברוך סחורות פז אל 2000 צור קשר
 
 
 


"קבוצת ברוך" מורכבת מאנשי עסקים ומעצבי דעת קהל המומחים בשינוי התפיסה בהרגלי הצריכה, כחלק מהפעילות העסקית שלנו אנו רוכשים זהב בכל כמות.

 

בקבוצה נמנים מספר אנשים בעלי חזון ויכולות שיווקיות אשר נמצאים בקשר יומיומי עם בעלי ממון ויכולות כלכליות שמטבע הדברים שומרים על פרטיותם.

הקבוצה הוקמה במטרה לרכוש "חברות על" וניהולן, תוך ניצול היתרון היחסי של כל אחת מהן ומנופן בזמן המשבר הכלכלי העולמי המתמשך החודר גם לשנת 2013.

 

כחלק מאיפיוני הרכישה האחרונים של הקבוצה שסובבו עולם הוחלט להמיר את מטב המדינה במטבע האינטרנטי ה,ביטקוין" ע"פ שיקולים מדודים ניתן להניח שזה הלהיט הבא.

המטבע מקובל בכל העולם ולאחרונה הגיע לישראל.

 

אנו מאפשרים לכל אדם וכל חברה ציבורית או פרטית להצטרף לקבוצת המשקיעים שלנו וליהנות מהיתרון בלהיות חלק ממנה.

יחידים בעלי יכולות של 50,000 יורו ומעלה המעוניינים להצטרף לקבוצות הרכישה

אנא צרו  קשר עם  ברוך.

כתבות אחרונות - 2013

 

מכירה היסטורית: נמכר בית מרחוב ברנר בת"א שנבנה ב-1911 הנכס כולל בניין לשימור מחמיר בשטח של כ־450 מ"ר. ל"כלכליסט" נודע שאלקטרה נדל"ן מכרה את הנכס לברוך השקעות ב־25 מיליון שקל, מחיר שנחשב לנמוך

 

שירלי ששון-עזר

 

 

 

שנתיים לאחר שהחברות אלקטרה נדל"ן שבשליטת גרשון זלקינד וחברת אורנים פרויקטים שבשליטת איש העסקים מנחם אורן, העמידו למכירה את אחד הנכסים ההיסטוריים החשובים בתל אביב, נסגרה העסקה למכירתו. הנכס יימכר לקבוצת ברוך השקעות של ברוך פורת תמורת כ־25 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט".

הנכס, הממוקם ברחוב ברנר 4 בתל אביב, נבנה בשנת 1911 ברובע הראשון שנבנה בעיר. הנכס כולל בניין לשימור מחמיר בשטח של כ־450 מ"ר המשתרע על פני מגרש בן 580 מ"ר ומגרש סמוך ברחוב ברנר 6 המשמש כיום כחניון בתשלום ומשתרע על פני 580 מ"ר. 
הבניין ברחוב ברנר 4 בת"א. מיועד לשימור מחמיר
הבניין ברחוב ברנר 4 בת"א. מיועד לשימור מחמיר צילום: אוראל כהן

 

לבית ברחוב ברנר חשיבות מבחינה ארכיטקטונית. הבית נבנה בסגנון אקלקטי והוא מיועד לשימור מחמיר. מעבר לכך, לבית חשיבות היסטורית שכן הוא שימש בשנות ה־50 כמטה הראשי של מפא"י. בהמשך שימש המבנה חברת נסיעות וכיום הוא מושכר למטרת מגורים לחמישה שוכרים פרטיים שונים.

 

כאשר ניגשו אלקטרה נדל"ן ואורנים לרכישת הנכס בשנת 2007 ידעו החברות כי לא יהיה ניתן להוסיף זכויות בנייה לבניין הקיים וכי זכויות הבנייה במגרש המשמש כחניון הן מוגבלות ועומדות על כ־800 מ"ר במבנה בן 5 קומות בלבד. עם זאת, הן החליטו לצאת לעסקה מכיוון שתוכנית השימור של עיריית תל אביב מאפשרת ניוד זכויות בנייה מבניינים לשימור לבניינים אחרים בעיר.

 

לפי ההערכות בשוק מדובר במחיר נמוך, מכיוון שהחברות יבקשו לנייד את זכויות הבנייה העודפות מהמגרש ומהמבנה ברחוב ברנר לפרויקט משותף אחר שלהן, הממוקם ברחוב הירקון 19 בתל אביב. מדובר במגדל מגורים בשם sea one. ניוד הזכויות מאפשר לחברות לקבל כ־3,300 מ"ר לבנייה עיקרית ועוד כ־2,000 מ"ר לשטחי שירות. זכויות אלה שינוידו יוכלו לשמש לייעוד מלונאי בלבד

גזור מפירסום בכלכליסט

.

 

 

 

 

הובר חוכם Segway מכוניות יאכטות מטוסים קייטרינג ומזון

פרסום

נדל"ן בניה מהירה רישום סימני מסחר

בוררות

אינדקס מי אנחנו דף הבית צור קשר