פרסום זאת הנקודה יחסי ציבור איך הגענו לזה

מאמרים

מוקד המודעות צור קשר  דף הבית
 

 פרסומת לבנה

 אינדקס אתרים

  
   
  קו חדש במדיה הנה חברת פרסום המתמחה בשיווק באמצעים מתקדים, כאן תוכלו לקבל את דרך השיווק האולטימטיבית כולל הפרסום שלכם ברשת וברחוב


Co

 ויקפדיה

שיווק (פרסום) ויראלי הוא טכניקת שיווק, אשר משתמשת ברישות קיים להגדיל את המודעות למותג מסוים, על ידי שיכפול עצמי של מהלכים ויראליים, שמקבילים להתפשטות של וירוס. לרוב ההתפשטות מתרחשת "מפה לאוזן", כך שהיא מתגברת און-ליין. שיווק זה יעיל מאוד כדי להגיע להרבה אנשים בזמן קצר.

שיווק ויראלי מתייחס הרבה פעמים לקמפיינים אינטרנטים מחתרתיים, כלומר תכנים ודימויים שהצופה לא יודע שהם בעצם פרסומות. למשל שימוש בבלוגים, אתרים שנראים חובבניים, מיילים ספונטניים-לכאורה, שנועדו ליצר שמועות על מוצר חדש. המונח "שיווק ויראלי" מתייחס לתופעה בה אנשים מעבירים ביניהם ומשתפים תוכן מעניין ומבדר. כשהתהליך ממומן בעצם על ידי מותג שמחפש למצב את עצמו.

הפרסומות הויראליות הן לרוב סרטוני וידאו קצרים ומצחיקים או משחקי פלאש אינטראקטיביים, תמונות או טקסט. שיווק ויראלי הוא שיטת שיווק פופולרית בזכות הקלות בה אפשר להוציא לפועל קמפיין, עלותו הנמוכה, הפילוח המדויק, והתגובה המהירה מהקהל. הכוח של פרסום ויראלי היא היכולת שלו להגיע לכמות רבה של אנשים בעלות נמוכה יחסית. המשימה הקשה ביותר של כל חברה היא לרכוש ולשמר בסיס צרכנים גדול. דרך שימוש באינטרנט ובאפקט של פרסום באי-מייל, למאמצים ב-B2C (עסקים ללקוחות) יש השפעה גדולה יותר מכל כלי שיווקי אחר. שיווק ויראלי הוא טכניקה שמתחמקת מהמטרד שנקרא דואר זבל, ומעודדת משתמשים במוצר מסוים לספר לחבריהם.

זו המלצה חיובית שעוברת ממישהו קרוב שסומכים על דעתו ומניעיו  ולשם כך אנחנו פיתחנו את המושג - מיתוג שיתופי

כתבו לנו

 

      פרסום-ברשתוברחובON LINE   And   ON THE STRET  

 

 
 


קוחדש במדיה