פז אל 2000
הובר חוכם Segway מכוניות יאכטות מטוסים קייטרינג ומזון

פרסום

נדל"ן בניה מהירה רישום סימני מסחר

בוררות

טיול בהר ציון   מי אנחנו דף הבית צור קשר

פז אל 2000 מהווה את חוד החנית של קבוצת ברוך אנו בעלי רקע וידע מקצועי בתחום השיווק ובתחומים המצוינים וברשותנו מאגרי מידע יחודיים המאפשרים לנו להתמודד מול שוק עסקי מאתגר, העמדנו בחשיבות עליונה את האמינות שלנו והתמקדנו בעיקר בתחום השירות והמקצועניות, בנתינה כחלק מהשאיפה שלנו ל"מצוינות" .

הובר הייטס ישראל החליטה לאור ביקוש מצד משקיעים מהארץ ומהעולם לאפשר לכל הגולשים באתר רכישה של מוצרים או שירותים דרך מטבע האינטרנטי של העולם העסקי כל הפריטים והשירותים יומרו באמצעות ביטקויין בכך אנחנו משתלבים כתומכים בחזון שינוי תפיסת הצרכן והרגלי הצריכה בעולם כחלק מיישום הגלובאליצייה.

הרשו לי להציג בפניכם את פרסומת של המוצר המבוקש בעולם ואני מזמין אתכם להצטרף כשותפים עסקיים על מנת לשווק אותו,שכללתי שיטת עבודה המאפשרת לכל אדם לנהל עסק מצליח מהבית (מודל חדשני וייחודי)

הפילוסופיה שלנו היא האסטרטגיה שלנו. אנו בעד עולם בריא יותר! אנחנו לא רק מדברים אלא עושים -"חלק מהתרומה שלנו היא ניידות בתחבורה ירוקה או ציבורית", במטרה להוריד את רמת זיהום האוויר  אנחנו פועלים להגברת המודעות של הציבור לתזונה נבונה  ופשוטה יותר -יותר טבעי, יותר בריא.

הובר הייטס ישראל תומכים בעלייה מסיבית לארץ ישראל  ,במרכז ריפוי  , במרכז השלום העולמי  ובארגונים התנדבותיים אחרים - אנו מקווים לראות גם אתכם חברים  ב - "גן העדן הזה" רוקדים איתנו יחד במסיבות שלום ומבקשים מכם להצטרף אלינו בפעילות החמה למען ה"אהבה"

גלישה נעימה

 אדם הובר - הובר הייטס ישראל

Send to a Friend

הובר חוכם Segway מכוניות יאכטות מטוסים קייטרינג ומזון

פרסום

נדל"ן בניה מהירה רישום סימני מסחר

בוררות

אינדקס מי אנחנו דף הבית צור קשר