עמוד בית ראשי  יצירת קשר  מסירות משפטיות      ייעוץ משפטי

 חוקרים פרטים

 אודות  אינדקס אתרים  English
נדלן מסחרי
מסמכים  
מערכת אינטראקטיבית
ניהול נכסים
מדריך הנדל"ן - קובץ W
עצות
קריירה בהובר הייטס
מי אנחנו
אתר הנדלן באנגלית
דף הבית - הובר היטס
דף הבית של האתר
מאמרים
פסקי דין בנדל"ן
הצעת החודש
המרכז לבוררות
המרכז לרישום סימני מסחר
פטנטים
ג.א.י. סולארי וגז בע"מ 

ברוכים הבאים להובר הייטס ישראל, החברה מתמחה בנדלן מסחרי בתחומים: בתי מלון,בתי אבות,תחנות דלק,נכסים מניבים,קרקעות לבניה רוויה ועוד,אנחנו מציעים לך להצטרף אלינו לקריירה עצמאית ומאתגרת, לקוח נכבד, אנא שים לב לגובה העמלה,טופס החתמה מצורף בכל דף, תודה וגלישה מהנה.

 

מספר רישיון 001692

רשם המתווכים 2009

 קריירה בהובר הייטס ישראל  - שיעור ראשון

בחירת איזור התמקצעות או תחום התמחות
 
כל המידע לו זקוק הסוכן על מנת לגרוף הצלחה

 

 

שיעור דוגמא סוגי נכסים  הרצאות וידאו  מרכז המרצים לישראל   מצגות לימוד

 

חלק ראשון של השיעור - למה להתמחות ואילו סוגי התמחות קיימות?

הפעילות של יועץ הנדל"ן הופכת להיות אפקטיבית ובעלת ערך מוסף עבור הלקוח הפוטנציאלי  כאשר ליועץ הנדל"ן יש יכולת ידע וקשרים היכולים לסייע ללקוח הקונה או המוכר נדל"ן באזור ההתמחות שלו ספציפי שהוא אזור המטרה של הלקוח שלו.

 מומחיות היא הדרך הנכונה וארוכת הטווח להעניק שירות מקצועי הכולל ערך מוסף ללקוח, ההתמחות יוצרת בידול וגורמת לסוכן להיות אטרקטיבי ללקוחותיו, המומחיות שלך היא ערך חשוב בעיני הלקוח המתוחכם, בשוק תחרותי הלקוחות מחדדים את דרישותיהם וגם הופכים להיות יותר בררניים,בעבור כספם הם יעדיפו ללכת למקצוען מי שמעבר לכתובת הנכס יוכל להמציא להם גם מידע פנימי רחב יריעה על הנכסים באזור המטרה וטיפים של "אל תעשה" ששוויים רב מאוד בעיני לקוח שלעתים משקיע את כל כספו ברכישת נכס שילווה אותו לשנים רבות, הלקוח רוצה לעשות עסקת נדל"ן טובה עם סיכונים מועטים עד כמה שאפשר וללא שגיאות שבד"כ יקרות מאוד.

 עבור המתווך ההתמחות היא כורח הישרדות עסקי, ההתמחות היא כלי לשרת את הלקוח בצורה המקצועית ביותר רגע לפני המתחרים האחרים,שברוב הפעמים גם בידיהם המידע אודות אותם נכסים או קונים הנחוצים להשלמת העסקה.

 כל מתווך נחשף לעסקות מחוץ לתחום ההתמחות שלו, החוכמה העסקית של  הישרדות עסקית בעולם התיווך מחייבת את המתווך לדעת באיזו דרך להימנע מלסטות ומתי לעצור את התהליך כדי להשאר ולהיות מומחה גדול באזור קטן ולא מומחה קטן באזור גדול.

סוגי ההתמחויות

 התמחות אזורית

התמחות לפי שכונות, קבוצת יישובים או יישוב בודד, שכונות יוקרה, יישובים כפריים, ליועץ הנדל"ן כל המידע על האזור ועל המאפיינים הדרושים לקונה או למוכר באזור, מטעמים מובנים  אזור ההתמחות  הוא מוגבל בגודלו ובהיקפו אבל מאפשר לסוכן להתמקצע, התמחות זו היא ההתמחות האפקטיבית ביותר למתווכים בתחילת דרכם בתיווך והיא סוד הצלחתם של המתווכים המצליחים בעבודתם. 

 התמחות פונקציונאלית

התמחות בשיווק נדל"ן לצרכים ספציפיים בדרך כלל השונים זה מזה באופן השימוש בנדל"ן,  למשל התמחות בשיווק נדל"ן להשקעה, התמחות בשיווק פרויקטים חדשים, התמחות בשיווק ומכירה של נדל"ן לפרויקטים של תמ"א 38, דירות נופש, התמחות בארגון קבוצות השקעה,  התמחות בתיווך של השכרות קצרות מועד .

 התמחות לפי סוגי הנכסים

 התמחות בתיווך נדל"ן לפי סוג הנדל"ן, מתווכים המתמחים בנדל"ן מסחרי,גם תחום זה מתפצל לתתי תחומים כגון  נכסים מניבים,מגרשים, קניונים, שטחי תעשייה, שטחי מסחר ואחסנה, חניונים ועוד. 

התמחות בטיפול בקונים

התמחות בטיפול בקונים מחייבת הכרות עם צרכיהם של קונים ודרך התנהגותם בתהליך הרכישה, מומחיות זו מתייחסת בדרך כלל למכירה של סוגי נכסים אחידים.

 דפוס עבודה כזה אופייני למשרדים גדולים בהם קיימת חלוקה לצוותי עבודה,במשרדים כאלה יש סוכנים שמגייסים נכסים ויש סוכנים המשווקים אותם ומטפלים בקונים .

התמחות בסגירת עסקאות

סוג התמחות זו ממרכזת את יכולתו ומומחיותו של המתווך להביא את הקונים והמוכרים לכלל עסקה במחיר שמוסכם על שני הצדדים, מומחיות זו כוללת הבנה וידע של תהליך המכונה פישור גישור, תוך התבטאות של ניסיון שנרכש לאורך זמן ומטרתו להביא את הלקוחות לסגירת עסקה,אלה שמומחיותם בתחום זה יכולים לקבל משימות עבודה שכל תכליתה להביא לסגירת עסקות בין קונים ומוכרים למרות שנראה כאילו הם חסרי סיכוי. סגירה.

חלק ב של השיעור - הכרת מערכת GIS

מידע גיאוגרפי לשימוש הסוכן
 
בכלי זה תוכלו לצפות בתוכניות פיתוח בכל נקודה בארץ, כלי זה ישמש לך כעזר על מנת לדעת מה יקרה בעתיד באזור ההתמחות שלך
 
 
חלק ג של השיעור כולל צפייה בסרטון ותרגול של המערכת כל סוכן לפי אזור גאוגרפי מיועד
 
 
הרצאה בנושא:  אמנות השכנוע
 


גיוס סוכנים

שיעור דוגמא  הרצאות וידאו  מרכז המרצים לישראל   מצגות לימוד