עמוד בית ראשי  יצירת קשר  מסירות משפטיות      ייעוץ משפטי

 חוקרים פרטים

 אודות  אינדקס אתרים  English
נדלן מסחרי
מסמכים  
מערכת אינטראקטיבית
ניהול נכסים
מדריך הנדל"ן - קובץ W
עצות
קריירה בהובר הייטס
מי אנחנו
אתר הנדלן באנגלית
דף הבית - הובר היטס
דף הבית של האתר
מאמרים
פסקי דין בנדל"ן
הצעת החודש
המרכז לבוררות
המרכז לרישום סימני מסחר
פטנטים
ג.א.י. סולארי וגז בע"מ 

ברוכים הבאים להובר הייטס ישראל, החברה מתמחה בנדלן מסחרי בתחומים: בתי מלון,בתי אבות,תחנות דלק,נכסים מניבים,קרקעות לבניה רוויה ועוד,אנחנו מציעים לך להצטרף אלינו לקריירה עצמאית ומאתגרת, לקוח נכבד, אנא שים לב לגובה העמלה,טופס החתמה מצורף בכל דף, תודה וגלישה מהנה.

 

 

 


מספר רישיון 001692

רשם המתווכים 2009

קריירה בהובר הייטס ישראל

דרושים נדל"ניסטים ליצירת שותפויות עסקיות המאפשרות עבודה מהבית כיחידה עצמאית ולא תלויה, יוצרים מכל יחיד /ה משרד שלם ועצמאי, אנו פותחים לך דלת לדרך חשיבה שיווקית חדשנית ומקורית המאפשרת לנו להיות זמינים בכל נקודה גיאוגרפית קיימת תוך מיצוי ידע לתת שירות מקצועי ואמין. הכנסה גבוהה על בסיס אחוזי הצלחה - יותר מכל חברת אחרת. הנחיות פעולה מדויקות שנועדו ללמד אתכם לנצל את האינטרנט ככלי ראשון בעבודה. אנו מוכיחים - יש דרך אחרת. אמינות זה דבר המיושם אצלנו בכל תחומי ההתמחות שלנו ולכן אנו אומרים מיד - אנו סומכים עליכם. אמירה זאת נובעת זה מתוך רצון לקבל ולהאציל אחריות וסמכות. ענווה, כבוד ודרך ארץ מאופיינים בפשטות ובהתנהגות של יכולת הפתרונות המתקדמים שלנו. המנהיגות שלנו מבוססת על מתן דוגמא אישית תוך מיקוד תשומת הלב במטרה.
 

גיוס סוכנים

      

שיעור דוגמא  הרצאות וידאו  מרכז המרצים לישראל   מצגות לימוד

הובר היטס ישראל מוכנה להשקיע בך! אם יש לך רעיון  אנחנו מוכנים לתת לך את הגב הכלכלי ולהקים עבורך את המערך הבסיסי אשר ממנו תוכל לפתח קריירה עצמאית על בסיס של שותפות מלאה  80% לך 20% לנו,ללא השקעה בהקמה בהמשך יש דוגמא בתחום הנדל"ן.

החזון שלנו הוא פשוט"רצון לייצר הזדמנויות עסקיות טובות יותר לאנשים רבים ככל האפשר" תוך ניצול האינטרנט ככלי עבודה ומשרד - העבודה שלנו מתבצעת בעיקר מהבית ומאפשרת לכל אדם להצטרף אלינו ללא עלויות בכלל או למזער את העלויות השוטפות שלך.

 עברנו דרך ארוכה למימוש החזון והמפתח להצלחה הנו המחויבות שלנו  והשותפים והיא זו שתורמת להפיכת החזון למציאות
.

רקע כללי:

היום בישראל יש כ 4 מיליון מחשבים מחוברים לאינטרנט- למעלה ממחצית בתי האב בארץ 75% מהזוגות הצעירים, 38% מאנשי העסקים הדמוגרפיה העיקרית של שוק הנדל"ן משתמש ביכולת המובילה של האינטרנט זוהי המציאות הקיימת ואנו למדנו להתמודד איתה.

מה אנחנו מציעים לך?

לעבוד עם הובר היטס ישראל  זה יותר מסתם שיתוף פעולה עסקי, אנו רואים בך חבר/ה להתפתח איתו יחד תוך שלוב של בניה אישית עצמאית,אנו מוכנים לתת לכם יותר מכל חברה אחרת       כי העליות שלנו מזעריות - אנו מלווים אתכם לכל אורך הדרך עד להצלחה תוך התייחסות אישית ופרטנית, ופועלים לספק את צרכיו העסקיים של כל שותף בחברה (כרטיסי ביקור,מספר טלפון ארצי שימוש במערכת אינטראקטיבית,שירותי הודעות,עזרה ראשונה בניסוח מכתבים, שילוט נכון ובולט, דפי מכתבים  נוסח פלאיירים דפי החתמה,מסמכים נוספים,ייעוץ משפטי ועוד

{מחשבים נישאים*, מצלמות דיגיטאליות*,פלאפונים*,רכב*,}     בהתאם לחוזה השותפות - ולוותק*

  • יצירת שותפויות עסקיות המאפשרות עבודה מהבית כיחידה עצמאית ולא תלויה,ההתחברות להובר הייטס יוצרת מכל יחיד/ה משרד שלם ועצמאי, אנו פותחים לך דלת לדרך חשיבה שיווקית חדשנית  ומקורית המאפשרת לנו להיות זמינים בכל נקודה גיאוגרפית קיימת תוך מיצוי ידע לתת שירות מקצועי ואמין.
  • הכנסה גבוהה על בסיס אחוזי הצלחה - יותר מכל חברת אחרת.
  • הנחיות פעולה מדויקות שנועדו ללמד אותך לנצל את האינטרנט ככלי ראשון בעבודה.
  • אנו מוכיחים  - יש  דרך אחרת.
  • אמינות זה דבר המיושם אצלנו בכל תחומי ההתמחות שלנו     ולכן אנו אומרים מיד - אנו סומכים עליך! אמירה זאת נובעת זה מתוך רצון לקבל ולהאציל אחריות וסמכות.
  • ענווה, כבוד ודרך ארץ מאופיינים בפשטות ובהתנהגות של יכולת הפתרונות המתקדמים שלנו.
  • המנהיגות שלנו מבוססת על מתן דוגמא אישית תוך מיקוד תשומת הלב במטרה.
  • האמירה שלנו "שלח לחמך על פני המים......"

כמה כסף יוצא לי מזה?  - לחץ לטבלת אמדן הכנסה משוער.

ולסיכום

אנו מחפשים אנשים שאפתנים יצירתיים שייהנו לחלוק איתנו את הערכים המרכיבים את האסטרטגיה הייחודית אותה מיסדנו. אנו דוגלים בתקשורת פתוחה ותומכת עם השותפים  שלנו, ופועלים לזיהוי הצרכים, היכולות והשאיפות של כל אחד ואחת החותרים להגשמתם.

 הקונספט שלנו מתבסס על שותפות מלאה עם שותפינו ובהתאם לכך גם עם לקוחותינו:
אנו עושים את חלקנו, אתה עושה את חלקך, יחד  יוצרים  ההצלחה.
אנו מציעים סביבה ארגונית פתוחה, אפשרות לעבודה חופשית מאתגרת ובונהומצפים משותפינו  להיות אמינים חרוצים, בעלי "ראש גדול" ונכונים לעבודה מאומצת
.

אם אתה רוצה להיות שותף להצלחה עולמית ולהגדיל את הכנסותיך בעשרות אלפי דולרים בשנה אנחנו פותחים לך דלת