דף הבית של האתר אודותי אבנים חמות מתנה חינם מאמרים מה מייחד אותי? צרי קשר הקדמה

 

אבנים אינדיאניות

מקור השיטה:

ע"פ האגדה כשהגברים האינדיאנים היו חוזרים ממסעות הצייד הקשים והמפרכים . היו הנשים שלהם מחכות עם אמבטיות אבנים ומים חמים שבהם היו טובלים את רגליהם בזמן שהן מעסות את גופם , מפשירות אותם מהקור ומרגיעות את גופם מהמאמץ.

כיום בזמנים המודרניים במקום לצאת למסעות צייד אנחנו יוצאים יום יום אל העבודה ולרוב מרגישים, שהמאמץ לא רחוק כל כך ממסעות צייד של גבר אינדיאני. עם כל התחרותיות של עולם העסקים והמרדף הבלתי פוסק אחר ההצלחה. בעיקר היום אנחנו זקוקים לשחרור עמוק מהמתחים ולהרפיה של שרירינו התפוסים והכואבים.

אופן ביצוע הטיפול:

הטיפול מתחיל בעיסוי רקמות עמוק עם שמנים שלאחריו משלבים את האבנים החמות. תחילה מניחים את האבנים בין אצבעות הרגליים ועל העין השלישית (מרכז המצח) או בשמם השני "הצ'קרות" ולאחר מכן ממשיכים בטכניקות עיסוי מיוחדות עם האבנים.
שילוב השמנים עם האבנים החמות ומגע הידיים מביא לתחושה נעימה ביותר של חום, רפיון ורגיעה, שרבים נוטים לתאר כחוויה "אקסטטית". כל זאת נעשה תוך כדי יישום הסגולות המיוחדות של עיסוי רקמות עמוק המביא לשחרור השרירים התפוסים .

מצד אחד הטיפול נחשב לאנרגטי במיוחד אך עם זאת הוא גורם לרוגע ותחושת רפיון עמוקה. בנוסף לכך השמנים המשולבים בטיפול חודרים לגוף דרך הנקבוביות ועוזרים בהמרצת מחזור הדם ובספיחת רעלים.

יתרונות הטיפול:

כשחום השרירים התפוסים עולה משתחררים מהגוף רעלים, מתפזרות חומצות החלב ומתשחררות אנרגיות שליליות. חום האבנים פותח את נקבוביות העור, המינרלים שבאבנים חודרים דרך הנקבוביות לגוף, ויוצרים הנעה ומחזוריות של הדם והאנרגיה. העיסוי מסייע בריפוי הגוף והנפש ועוזר בשיחרור כאבים פיזיים וחסימות.