נדל"ן | Segway | המרכז לבוררות | קייטרינג ומזון | מי אנחנו | מסירות משפטיות | צור קשר

   
   

תוכנית עסקית מקצועית לחברות היי-טק

          

תוכנית עסקית | תוכנית עיסקית

אני (יפית רוזן) מתמחה בבניית תוכנית עסקית, מודל פיננסי ומצגת מקצועיים לחברות היי-טק, באנגלית או בעברית ובמחיר של פרילנסרית

לחץ כאן להורדת תוכנית עסקית לדוגמא filetype pdf

מנסיוני כפרילנסרית בכתיבת מעל 200 תוכניות עסקיות להיי-טק עד היום, תוכנית עסקית עוזרת בראש ובראשונה ליזם להיות מגובש וממוקד ורק אחר-כך למשקיעים להבין את עומק המיזם, החזון והמודלים. בניית תוכנית עסקית מקצועית הינו תהליך שמעבר לתוכנית הכתובה שמתקבלת בסוף, גם עוזרת מאוד ליזם לגבש את הרעיון לכדי סיפור זורם, מתודי, בעל יסודות עיסקיים מוצקים והגדרות מגובשות, הן ברמת המוצר שיבנה, הן ברמת השוק, ברמת הטכנולוגיה וכמובן בדמות הצרכים עליהם המוצר עונה, באיזו מידה, לאיזה לקוחות ומדוע.תוכנית עיסקית מגובשת עוזרת ליזם או לצוות היזמים להתגבש בכל מכלול ההיבטים ולהגיע לפגישות עם משקיעים או שיתופי פעולה בצורה מקצועית עם "סיפור מובנה וזורם" שהינו מנסיוני תנאי הכרחי בסופו של דבר לקבלת השקעה ולהצלחת המיזם בכלל.

בדיוק כפי שיזם צריך להעזר ביועץ מס בבניית החברה ובעו"ד ליצירת הסכמי ההשקעה וברשם פטנטים מומחה וכו', טוב יעשה היזם אם יעזר במומחה להכנת תוכנית עיסקית לאתר האינטרנט שלו או לבניית מודלים פיננסים לחברת מוליכים למחצה בהקמה, שכן זוהי התמחות הדורשת ידע, ניסיון רב, ראש פתוח והבנה בתחומים שונים... ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בטכנולוגיה על שלל המודלים העסקיים שבה, ערוצי השיווק השונים ושווקי היעד שלעיתים עוד טרם התגבשו לכלל שוק צרכני.

תוכנית עסקית, מודל פיננסי, תחזית פיננסית ומצגת רציניים ומקצועיים הם כרטיס הביקור של כל חברת טכנולוגיה, בין אם היא בשלב הסיד או בשלב מתקדם יותר. ללא עזרים אלו, יקשה על החברה להעביר את הרעיון, החזון ומכלול ההיבטים העסקיים והטכנולוגים ועל אחת כמה וכמה את הפוטנציאל הגלום בחברה, למשקיעים ושותפים פוטנציאלים.

לכן,

תוכנית עיסקית

, מודל עסקי יציב, תחזית פיננסית ומצגת מקצועיים ועדכניים הם קרש הקפיצה קדימה, בין אם לגיוס הון, ליצירת שותפויות עסקיות וכמובן לניהול מקצועי ותקין של החברה. לחילופין, מחסור או חוסר מקצועיות בהכנת עזרים חשובים אלו עשוי לעלות לחברה הצעירה במחיר כבד של חוסר יכולת לגייס הון, בהערכת חסר של פוטנציאל החברה בידי המשקיעים הפוטנציאליים ואף מיצוב החברה כ"לא מקצועית".

אני מתמחה בהכנת תוכנית עיסקית באנגלית ובעברית, מודלים ותחזיות פיננסיות ויצירת מצגות עבור חברות סטרט-אפ וחברות היי-טק, כל זאת ברמה הגבוהה ביותר, באנגלית ובעברית, ובמחיר נוח כיאה לפרילנסרית (להבדיל מהמחירים שגובים משרדים גדולים לעבודות שממילא נעשות ע"י מתמחים). יתכן וכתבת תוכנית עיסקית מצויינת לבדך וכל שדרוש לך הוא רק מודל פיננסי מקצועי או מצגת שמעבירה בצורה ברורה ומקצועית את הפוטנליאל הגלום בעיניים של בנקאי השקעות, מנהל קרן או איש פיננסים. פנה אלי בטלפון או באי-מייל, נקבע פגישה ראשונית ללא תשלום או התחייבות מצידך וביחד נראה איך אוכל לעזור לך בצורה המקצועית ביותר ובמחיר הוגן.
 

תוכנית עסקית לדוגמא filetype