התקשרו עכשיו לאדם הובר 0525412620

הובר היטס ישראל מוכנה להשקיע בך! אם יש לך רעיון  אנחנו מוכנים לתת לך את הגב הכלכלי ולהקים עבורך את המערך הבסיסי אשר ממנו תוכל לפתח קריירה עצמאית על בסיס של שותפות מלאה  80% לך 20% לנו,ללא השקעה.

החזון שלנו הוא פשוט

"רצון לייצר הזדמנויות עסקיות טובות יותר לאנשים רבים ככל האפשר"

 
דף בית מרכזי מצגות לימוד   מרכז המרצים   הרצאות וידאו   סוגי נכסים   שיעור דוגמא
דרושים
 


דרושים מנהלי אזורים וסוכנים ליצירת שותפויות עסקיות המאפשרות עבודה מהבית כיחידה עצמאית ולא תלויה, כל יחיד/ה הופך למשרד שלם ועצמאי. אנחנו פותחים לך דלת, לדרך חשיבה
שיווקית חדשנית ומקורית המאפשרת לנו להיות זמינים בכל נקודה גיאוגרפית קיימת תוך מיצוי ידע וטכנולוגיה מתקדמת

 

 

                                        גולש\ת  יקר\ה, תודה שגלשתם אלינו.

באתר זה תמצאו מידע מקצועי וכלי עזר שישפרו את עבודתכם ,האתר מהווה גם במה אינטרנטית לאנשי מקצוע בתחום ופלטפורמה לאנשים בענף הנדל"ן בישראל.

מתחילת הקמתו יועד האתר לסוכנים שלנו על מנת להציג בפניהם מודל אמריקאי אירופאי המשוכלל בשיטה ייחודית שמאפשרת לכל פרט לבנות מערך עצמאי ומקצועי.

 בנינו פלטפורמה המעוררת קנאה מצד המתחרים וגרמנו לשינוי תפיסתי אצל העוסקים בתחום זה עד כדי העתקה של המודל שלנו מה שמוכיח לנו שהדרך והשיטה נכונים.

היום אנחנו מנהלים ומפעילים מספר רב של נותני שירותים בתחומים שונים ומהווים פורצי דרך בתחום השיווק בשוק הישראלי והבינלאומי.

בקבוצה שלנו נמנים מומחים בתחומים שונים,אנשי מקצוע ומשתתפים נוספים כולם אחראיים למעשה ביצירת תכני האתר תוך שימת לב מרבית למידע מקצועי, אנחנו לא מתביישים ללמוד ולהיעזר בחברות נדלן מתחרות ואפילו נותנים להם במה בהצגת מערכי שיעור ,חומרים מעניינים ,כתבות ומאמרים: "מכל מלמדי השכלתי".

כל הצוותים שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחום ההתמקצעות, חלקם שימשו ומשמשים כלידרים מובילים הפעילים בחברות שיווק ונדל"ן ,ביצעו ויצרו עסקות רבות ומורכבות ויש להם ניסיון רב בתחום.

דרך השיווק הייחודית שלנו היא תוצר סופי של השנים האחרונות,למעשה מאז שנת 2004 והיא מיושמת בהדרכה והפעלה של סוכני נדל"ן בישראל וכן בגיוס והדרכה של סוכני מכירות בתחומים אחרים ,תחילת הרעיון החל בשנת 1995, הסוכנות הישראלית לנדל"ן ראשונה בארץ שהחלה בשיווק נדל"ן באינטרנט,: "כבר אז הסתובבתי עם מחשב נישא ומצלמה דיגיטאלית על מנת לשכלל את שיטת העבודה שלי כסוכן."

 אנחנו פועלים ומשתפים  פעולה עם מתווכים,עורכי דין, קבלנים, משווקים, משרדי נדל"ן ,חברות ניהול, חברות השקעות, חברות בורסאיות ואנשים פרטים הפועלים בתחום ההשקעות בישראל, ארה"ב ובמדינות נוספות,ההתקשרות העסקית איתם נועדה לשכלל את השיטה ולהמציא לסוכנים ולגולשי האתר מידע נגיש שימושי ואמין המהווה עוד כלי מועיל לעבודתם,אנו כמהים לשיתופי פעולה עסקיים וכל הצעה שאנו מקבלים נבדקת לגופה.

 למה להצטרף אלינו

 

מה התמורה

 
  • אנחנו בית

  • הכנסה גבוהה על בסיס אחוזי הצלחה - יותר מכל חברת אחרת.
  • הנחיות פעולה מדויקות שנועדו ללמד אותך לנצל את האינטרנט ככלי ראשון בעבודה.
  • אנו מוכיחים  - יש  דרך אחרת.
  • אמינות זה דבר המיושם אצלנו בכל תחומי ההתמחות שלנו     ולכן אנו אומרים מיד - אנו סומכים עליך! אמירה זאת נובעת זה מתוך רצון לקבל ולהאציל אחריות וסמכות.
  • ענווה, כבוד ודרך ארץ מאופיינים בפשטות ובהתנהגות של יכולת הפתרונות המתקדמים שלנו.
  • המנהיגות שלנו מבוססת על מתן דוגמא אישית תוך מיקוד תשומת הלב במטרה.
  • האמירה שלנו "שלח לחמך על פני המים......"

80% לסוכן

20% לחברה.

 

כתוביות נעות

רוצה להיות בוס לעצמך?
אנחנו פותחים לך חלון הזדמנויות- בוא להגשים חלום.
נדלניסטיים פרילנסרים
סוכני שטח באזורים גיאוגרפים.ולפי תחומי התמחות והתמקצעות.
אנחנו לא הולכים לעבודה
אנחנו חוזרים הביתה

 

כמה כסף יוצא לי מזה?  - לחץ לטבלת אמדן הכנסה משוער

(לידיעתכם היום לא חייבים להיות עצמאים ניתן להוציא תלוש משכורת דרך חברות המתמחות במתן שירות שכזה).

ולסיכום

אנו מחפשים אנשים שאפתנים יצירתיים שייהנו לחלוק איתנו את הערכים המרכיבים את האסטרטגיה הייחודית אותה מיסדנו. אנו מאמינים בתקשורת פתוחה ותומכת עם השותפים  שלנו, ופועלים לזיהוי הצרכים, היכולות והשאיפות של כל אחד ואחת החותרים להגשמתם.

 הקונספט שלנו מתבסס על שותפות מלאה עם שותפינו ובהתאם לכך גם עם לקוחותינו:
אנו עושים את חלקנו, אתה עושה את חלקך, יחד  יוצרים  ההצלחה
.
אנו מציעים סביבה ארגונית פתוחה, אפשרות לעבודה חופשית מאתגרת ובונה
ומצפים משותפינו  להיות אמינים חרוצים, בעלי "ראש גדול" ונכונים לעבודה מאומצת.

אם אתה רוצה להיות שותף להצלחה עולמית ולהגדיל את הכנסותיך בעשרות אלפי דולרים בשנה אנחנו פותחים לך דלת