קייטרינג כשר – אף אחד לא ייצא מאוכזב

אם בעבר היינו צריכים לבחור בין קייטרינג גורמה לבין קייטרינג כשר, היום כמעט כל סוגי הקייטרינג מקפידים על הכשרות שלהם, דבר שפותח דלתות רבות לבחירת הקייטרינג המתאים לכם ביותר. גם אם אתם חילונים גמורים, הסיכוי שמישהו בקרב האורחים שלכם מקפיד על שמירת כשרות כה גבוה, שתמיד תעדיפו קייטרינג כשר לאירוע שלכם, בין אם קייטרינג חלבי או בשרי – בשביל שאף אחד לא ייצא מאוכזב.

מה הופך קייטרינג לכשר?

על מנת להבטיח את הכשרות בקייטרינג תצטרכו לוודא שלחברת הקייטרינג יש אישור של הרבנות ותעודת כשרות בתוקף. את תעודת הכשרות אתם יכולים לדרוש לראות לפני האירוע והקייטרינג חייב להביא עימו את התעודה לאירוע עצמו למקרה ומישהו מהאורחים יבקש לראות אותה. לרוב יהיה משגיח כשרות שיגיע בשלב כזה או אחר לאירוע, אך לא תמיד ואין זה תנאי על מנת להבטיח את כשרות האירוע.

כיום, קייטרינג לחתונה יהיה כמעט תמיד כשר, משום שכמות האורחים מבטיחה שיהיו אנשים ששומרים כשרות. דבר זה לא פוגע כהוא זה במגוון המנות העיקריות, הראשונות והאחרונות וכיום ישנם קינוחים פרווה טעימים כל כך שאף אחד בכלל לא שם לב שהם לא חלביים. כאמור, באירוע בו הקייטרינג כשר ובשרי לא יוגשו מנות חלביות ולהיפך. כיום אפשר למצוא קייטרינג גורמה כשר, קייטרינג חלבי כשר וכמובן שגם קייטרינג בשרי כשר.
 
חשוב לציין שמכיוון שרוב חברות הקייטרינג נותנות שירות של קייטרינג כשר – אין השפעה משמעותית על המחיר, ולרוב קייטרינג שאינו כשר יהיה מעט יותר יקר מקייטרינג כשר, אך בתחום ההסעדה כל מקרה נבחן לגופו.

קייטרינג כשר למהדרין וקייטרינג גלאט כשר

שני סוגי הקייטרינג הללו הם מעין "קייטרינג נישה" שמותאמים לחברות מסוימות שמחמירות במידת הכשרות. אך קייטרינג כשר למהדרין או קייטרינג גלאט כשר, שעלולים להיתפס כפשרה, אינם כאלו כלל ומגוון המנות בהם וטעמן לא נופל מחברות קייטרינג שאינן מקפידות על מידת הכשרות.

קייטרינג שכזה מתאים בעיקר כקייטרינג לבר מצווה או לחתונה שמרבית האורחים באירוע הם דתיים או חרדים. במקרים בהם ישנם מספר מצומצם של אורחים המקפידים על כשרות מחמירה ניתן לבקש מהקייטרינג הכשר להביא מספר 'מנות גלאט', ולרוב הבקשה תיענה בשמחה רבה.

בתכנון אירועים ישנה משוואה פשוטה. אנחנו רוצים שהאורחים ייהנו, אורחים אוהבים אוכל ואוכל טוב שווה הנאה. משמע, בשביל שהאורחים ייהנו אנחנו צריכים אוכל טוב. קייטרינג כשר מבטיח לנו אוכל טוב שאינו מתפשר על מידת הכשרות. השאירו את הפרטים שלכם ויחזרו אליכם בהקדם לתיאום קייטרינג כשר המתאים לכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *