קייטרינג גורמה – למי שלא מתפשר

אמור לי מה אוכל ואומר לך מי אתה (בריאט סאברין), אל תתנו לקייטרינג ברמה נמוכה להרוס לכם את הארוע! 

מחפשים קייטרינג לחתונה? אם ברצונכם לשדרג את האירוע שלכם מ"סתם עוד אירוע" לחוויה יוצאת דופן שלא תישכח? קייטרינג גורמה היא אחת הדרכים לעשות זאת. נא לא ליפול לסטיגמות, קייטרינג כשר יכול להיות גורמה לא פחות מקייטרינג לא כשר.
 
קייטרינג גורמה – מה זה אומר?
 
אנו אוכלים לפחות 3 ארוחות ביום, אך מתי הייתה הפעם האחרונה בה נשאלתם איך היה האוכל ועניתם "וואו היה מדהים!" כאן ההבדל ביו אוכל רגיל לאוכל גורמה.
 
כשכל מרכיבי המנה (מרקם, צבע,חומרי הגלם, ריח) מתמזגים בשלמות ויוצרים טעמים מפתיעים ומשובחים,  אתם יודעים שאכלתם אוכל גורמה. מטרתו של קייטרינג גורמה בין אם הוא קייטרינג כשר או קייטרינג חלבי הוא מעבר לסיפוק תאבוננו אלה אמור להוות חוויה קולינרית.  

כיצד נבדיל בין קייטרינג גורמה לקייטרינג רגיל?
 
אחת הבעיות המרכזיות בבחירת קייטרינג היא שלמעשה אין קונספט אחד המגדיר מהו קייטרינג גורמה וכל אחד יכול להציג עצמו ככזה. אז איך בכל זאת נדע לבחור ולהבדיל? 
 
איכות חומרי הגלם– חומרי הגלם חייבים להיות טריים והאוכל חייב להיעשות במקום. בקייטרינג גורמה אין מקום לאוכל קפוא משומר או מעובד. אחת הדרכים לזהות קייטרינג גורמה היא לבדוק האם הפירות והירקות מוגשים בהתאם לעונות השנה.   
 
צורת הגשה ועיצוב המנות- צריכה להיות מושקעת ואלגנטית קייטרינג גורמה אמיתי לא מתפשר על רמת האסטטיות של המנות.  
 
תפריט מקורי- בכל ראש קייטרינג גורמה עומד שף אשר מקוריות התפריט הינו חותמו היצירתי. עם נתקלתם בקייטרינג בעל מנות בסיסיות בלבד וחסרות כל יחוד, חשדו, כי אולי לא מדובר בקייטרינג גורמה אמיתי. לדוגמא קייטרינג עלמה, בניצוחו של השף רפי דיין מגישים למנות עיקריות שוקי עגל בפירות יבשים עם אורז צנוברים נענע וטימין. כמובן שזו רק דוגמא אחת מיני רבות של קייטרינג עם בעלות של שף פרטי.
 
עלויות- אין מה לעשות כשהאיכות עולה כך גם המחיר, אי אפשר לצפות שחומוס למנת פתיחה ועוף לעיקרית שתמצאו בקייטרינג זול- ( 100-150 ₪)  יעלו כמו סקלופיני פטריות וצנוברים שיגיש קייטרינג גורמה- (200-330 ₪ ).
 
למרות המחיר קייטרינג גורמה הוא כבר לא רק נחלתם של העשירים והמפורסמים בלבד. בגלל התחרות הרבה וריבוי חברות הקייטרינג,  ניתן היום למצוא חברות קייטרינג גורמה באיכות גבוהה ובמחירים סבירים גם כשמדובר על קייטרינג לחתונה או קייטרינג כשר.    

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *